O firmie

nakleo.pl - Art&Wall Decor - ożywiamy wnętrza od 2010 roku

Wzornictwo i jakość. Tymi dwiema cechami staraliśmy się wyróżniać wśród konkurencji od samego początku działalności. Nasi projektanci zawsze pracują nad dopracowaniem wprowadzanych na rynek wzorów dekoracji w najmniejszych szczegółach dzięki czemu skupiamy się nie na ilości dostępnych produktów, ale na ich oryginalności i estetyce. Dział techniczny czuwa nad zachowaniem najwyższych standardów produkcji, tak aby nasi klienci otrzymywali jedynie produkty najwyższej jakości. Do wytwarzania naszych dekoracji wyłącznie sprawdzonych materiałów wiodących europejskich producentów.

Obsługa na najwyższym poziomie. Zadowolenie z otrzymanego produktu nigdy nie będzie pełne jeżeli jego jakość nie będzie szła w parze ze stałym utrzymywaniem najwyższego standardu obsługi klienta. Szczególnie dbamy o terminowość wysyłek oraz szybkość odpowiedzi na wszelkie pytania i sugestie.

Indywidualne podejście. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną dzięki czemu możemy zachować indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zamówienia. Nasze produkty wytwarzamy w niewielkich nakładach, często pod konkretne zamówienia, co daje nam możliwość ich dostosowania i ewentualnej modyfikacji zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Śledzenie trendów. Stać w miejscu to jak się cofać, dlatego bez przerwy obserwujemy najnowsze trendy w designie oraz dekoracji wnętrz i dostosowujemy wzornictwo naszych dekoracji.

Waluty

Tel: +48 579 997 820 | Email: biuro@nakleo.pl

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl